Informace pro pacienty o zpracování osobních údajů

podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v
souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES
(obecné nařízení o ochraně osobních údajů)

Aktuality

 • HORMONÁLNÍ JÓGA

  22. 1. 2023
  21.ledna u nás v ordinaci proběhl první kurz hormonální jógy. Přijela z Prahy velmi zkušená a příjemná lektorka Frída Gedeonová. Celý den jsme se učily speciální cviky a dýchání ke povzbuzení činnosti žláz s vnitřní sekrecí, především vaječníků a štítné žlázy. Bylo to báječné a i já ze své pozice lékaře musím uznat blahodárné účinky tohoto cvičení. Všem, kteří mají určité  zdravotní potíže toto cvičení vřele doporučuji.
 • VYBÍRÁME TO NEJLEPŠÍ!

  22. 1. 2023

  MED = přírodní antibiotikum a antiseptikum, používaný již egyptskými faraony. Tvořen hroznovým a ovocným cukrem, obsahuje železo, hořčík, vápník, sodík, mangan, draslík, vitamíny B2, B6, B12, C a E. Med se používá při léčbě srdečních arytmií, vysokém krevním tlaku nebo angině pectoris, také při onemocnění dýchacích cest (ideálně v kombinaci s tymiánem). Med stimuluje tvorbu serotoninu, je tudíž dobrý u nespavosti, pocitu neklidu a úzkosti. Med se užívá jako kožní antiseptikum - hojí rány, užívá se v kosmetice a ke koupelím (pár kapek éterického oleje rozmíchat ve lžíci medu a šup s ní do teplé vany). 

  A tip: nejlepší med koupíte u báječného včelaře Karla Munzara, jeho včeličky létají na jeřmanických loukách, med je vyráběn s láskou a také po ní i chutná. Kontakt najdete na FB.

Archív

Objednejte se

Objednejte se ON-LINE:

Nový neregistrovaný klient    |    Registrovaný klient


Nebo telefonicky: 777 888 096 

O naší ordinaci


logo.png

Ordinační doba

Pondělí 7:00 - 15:00 hod.
Úterý 7:00 - 15:00 hod.
Středa 12:00 - 18:00 hod.
Čtvrtek pouze pro objednané
Pátek 7:00 - 15:00 hod.

 

Fotogalerie